چادر در فضای باز، برای فعالیت های روزانه ماندن بگیرید

July 14, 2017

آخرین اخبار شرکت چادر در فضای باز، برای فعالیت های روزانه ماندن بگیرید
در بهار فصل اول، در حالی که بازیابی همه چیز، مناسب ترین برای فعالیت های در فضای باز است! اما آب و هوای بهار متغیر است، به اصطلاح "آب و هوا غیر قابل پیش بینی" است، اگر شما یک روز بارانی، دقیقه برای ایجاد یک فعالیت های فضای باز کامل! چادر می تواند برای نابودی چنین نگرانی ها باشد! "به چادر به یک متحد، زمستان و تابستان خود را با!"
این که آیا فعالیت های تجاری، فعالیت های خدمات عمومی، حوادث، یا سازمان های تجاری، گردشگری خانوادگی، چادرهای فضای باز براساس نیازهای مختلف شما، ساختن سبک های مختلف و اندازه های مختلف چادر است یا خیر.
چادر بیرونی به طور گسترده ای استفاده می شود، پیکربندی داخلی: کفپوش، فرش، پرده، تهویه مطبوع، لامپ جیوه 5P، فانوس، آکوستیک، میز نشانه، میز، صندلی، صندلی، VIP صندلی های توالت تلفن همراه و سایر تجهیزات، برای دیدار با مختلف نیازهای فعالیت ها
خارج از منزل در بهار هیجان انگیز تر از تصور است! فکر می کنم در خارج از نزدیک به طبیعت، اما غیر ممکن ساخت یک خانه، و چادر می تواند به دست آوردن! صحبت از فعالیت های در فضای باز و چادر های بیشتر با آه!
چادر چادر اجاره فعالیت و ساخت یک سرویس یک مرحله ای، با ما تماس بگیرید، سفارشی فعالیت های چادر های شخصی، فعالیت های در فضای باز تور باز!
چادرهای اروپایی یا چادر های کروی، چادرهای با گزینه های گوناگون برای شما!
با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Mr. Ben
تلفن : 18026425562
فکس : 86-020-39048997
حرف باقی مانده است(20/3000)
Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->