طبیعی بنفش طبیعی خیمه عروسی رمانتیک

July 14, 2017

آخرین اخبار شرکت طبیعی بنفش طبیعی خیمه عروسی رمانتیک
طبیعی و طبیعی محیط طبیعی، فضای آرام و گرم، فضای مراسم عروسی زیبا ...... یک چادر عروسی به تازگی در بهار داغ در فینیکس برگزار نشده است، نه تنها اجازه می دهد که برادر و عروس لین Linda به یاد ماندنی، بلکه برای بسیاری از بستگان و دوستان آنها را نقل مکان کردند
آقای لین در تعیین سبک عروسی، به فضای محیط فونیکس علاقه مند شد، او گفت: ما فقط باید 8 میز میزبان، در واقع، بسیاری از هتل ها می توانند ملاقات کنند. اما فضای منحصر به فرد است و ما امیدواریم که یک نوع دیگر از عروسی داشته باشیم. "این درک است که آقای لین و لیندا ژجیانگ، ونژو، Xiangyang است در حال حاضر در کسب و کار، لیندا گفت:" نه تنها دو ما دو خانواده هستیم بسیاری از بستگان در خانه شرکت کرده اند، بنابراین روز بعد از عروسی، ما همچنین دو مجموعه ویلاهای را برای هر کس برای استراحت رزرو کردیم، در حالی که همه مهمان ها دارای یک حباب گرم هستند. "
برنامه ریز عروسی کارولین، مایک وندی و عروسی به سبک رمانتیک، زیبایی شناسی، فضای شیک صحنه، سه پس زمینه بنفش، منطقه خوش آمدید فوق العاده، خوش آمد گویی محیطی جذاب، lassa هوا جذاب ...... مراسم عروسی، زن و شوهر عروسی Wenzhou و Xiangyang آداب و رسوم توسط حزب عروسی جدید ترکیب شده به رهبری 8 نفر برای هدایت جاده زن خوشبخت. مادر عروس برای دخترش وقتی که اشک می ریزد حجاب را از بین می برد و آواز جوانی "من مایلم" با حضور همه مردم لمس کنم.
با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Mr. Ben
تلفن : 18026425562
فکس : 86-020-39048997
حرف باقی مانده است(20/3000)
Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->