با چادر به کمپینگ بروید

July 14, 2017

آخرین اخبار شرکت با چادر به کمپینگ بروید
در حال حاضر، با چادر های گردشگری به نوعی مد تبدیل شده است، "چادر گردش" در بازار به تدریج، تعدادی از باشگاه در فضای باز، باشگاه های خودرو، باشگاه در فضای باز، باشگاه کوهنوردی ایجاد شده است.
ظهور شرکت کنندگان در تور چادر، به طور کامل منعکس کننده اشتیاق برای زندگی وحشی، میل به دولت نامحدود است، و این مدل DIY بسیار جذاب است، می تواند به رسیدن به اوقات فراغت و سرگرمی، تناسب اندام و دیگر اهداف.
اگر چه راحتی هتل بهتر است، اما بعضی از مردم تصور می کنند که یک مقصد توریستی سنتی نیست، اما پیشنهادات اقامت در هتل های سنتی ممکن است انتخابی نداشته باشد، زیرا اقامتگاه چادر یک تجربه خوب است.
در مواجهه با بازار تور چادر، چگونگی "خوش آمدید"، تبدیل به یک باید با مشکل مواجه شود. در هنگام توسعه محصولات گردشگری چادر، نقاط منظر مربوطه نیاز به تقویت ساختار پشتیبانی زیرساخت، می توان برای تعیین تعدادی از مناطق چادر، منطقه کمپینگ تعیین شده است. Hangzhou، غرب دریاچه زمانی که هرج و مرج چادر به دام افتاده بود، گاهی اوقات صحنه نیز مناقشه با گردشگران است. در سال 2007، منطقه چشم انداز غرب در پارک غرب پارک، یانگ لیون ساخته شده اوریولز آواز در بلوک ووگویتان Willows، دهینگ چمن 10 حوزه چادر، مساحت حدود 40 هزار متر مربع، چادر چادر با مسطح انجام شده و یا به راحتی حل مشکل .
یکی از مسافران ارشد گفت: "کسانی که از ما بازی می کنند چادرها نامیده می شوند" چادرها "هموفونیک هستند، بازی کردن با راک و پانک" عشق عمومی، راه رفتن خط، مگر اینکه یک ایده خوب است، در غیر این صورت ما مایل به تماس با منظره نقطه "
به یک معنا، برای بازار تور چادر، ابتکارات بازاریابی شخصی، نقاط مهم نقاشی هستند. این، برخی از نقاط منظره بی سر و صدا نیروی. من یادآور می شوم که سایت خرید گروه، نقطۀ دیدنی در مورد "کارت مسافری" است. این کارت را نگه دارید، شرکت کنندگان در تور چادر می توانند به نقاط دیدنی دسترسی پیدا کنند، شما همچنین می توانید در قایق های قایقرانی آب، قایق لاستیکی دریایی، تیراندازی با کمان و بسیاری از پروژه های سرگرمی دیگر شرکت کنید. تعدادی از نقاط دیدنی برگزار شده است که انواع چادر جشنواره نیز ایده خوبی است.
با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Mr. Ben
تلفن : 18026425562
فکس : 86-020-39048997
حرف باقی مانده است(20/3000)
Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->