aboutus

نمایه شرکت

گوانگژو T & C Tent Co.، Ltd.، در سال 2005 تاسیس شد که یک شرکت چادر بزرگ است که متخصص در طراحی، تولید، فروش و اجاره چادر های بزرگ است. در حال حاضر ما بیش از 500 کارمند داریم و یک گروه طراحی، یک اداره تولید، یک اداره بازاریابی، یک گروه مهندسی و یک انبار انباری تشکیل داده ایم. گیاه ما دارای یک فضای طبقه 23000 متر مربع در ناحیه Nansha، گوانگژو است و از دسترسی آسان به حمل و نقل هوایی، دریایی و زمین برخوردار است. علاوه بر این، کسب و کار ما در بیش از 20 استان و شهرستانها در سراسر کشور در دسترس است، و محصولات ما به 76 کشور در خاورمیانه، آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، اتریش، آفریقا، اروپا، و جنوب شرقی آسیا و غیره فروخته شده است.
تجهیزات مدرن، فرآیند علمی و تکنولوژی درجه اول به ما اجازه می دهند که طراحی و توسعه محصولات فردی را به منظور برآورده ساختن نیازهای متنوع کاربران و لذت بردن از شهرت بالا در سراسر جهان ادامه دهیم. چادر های ما برای فروش و اجاره دادن به مساحت 300000 متر مربع در دسترس هستند و می توانند فضای موقت برای فعالیت های مختلف داخلی و نیازهای ذخیره سازی را در هر زمان ارائه دهند.
ما چادر بزرگ، چادر آویزان، چادر pagoda، چادر قورباغه، چادر چندگانه، چادر عروسی، چادر صنعتی، چادر هتل، غشای کششی، ساخت غشا، چادر فعالیت، چادر عروسی، چادر عروسی، چادر نمایشگاه، چادر فروش چادر، چادر pagoda، چادر اروپایی و غیره. دهانه های چادر ما به مشخصات 3، 4، 5، 6، 7، 8، 9، 10، 12، 15، 18، 20، 21، 25، 30، 35، 40، 50، 60 و 75 میلی متر می رسد. در عین حال، داخل محوطه چادر را می توان با کف، نور، پارچه پرده، تهویه مطبوع، تلویزیون رنگی، میز، صندلی، دیوار سخت، درب شیشه ای، توالت موبایل، خدمات هتل و دیگر امکانات مرتبط با آن، مجهز کرد. چادر های ما می توان از زمین های ثابت (زمین سیمان)، کف نرم (خاک)، کاشی سرامیکی و زمین که نمی تواند آسیب دیده باشد نصب شود. علاوه بر این، چادر هایمان را می توان از طریق پیچ ها، ناخن ها و صفحات تحمل کرد. امکانات کمکی مرتبط و الزامات خاص نیز می تواند مورد توجه قرار گیرد.
از زمان تأسیس، شرکت ما چادرها و تجهیزات مرتبط را برای رویدادهای بزرگ ورزشی، نمایشگاه ها، نمایشگاه ها، جشن های عروسی در فضای باز، احزاب جشن، فعالیت های پذیرش، تبلیغات محصول، فعالیت های جشنواره، ذخیره سازی نیمه دائمی صنعتی و کمک های اضطراری تنظیم کرده است. در منطقه نمایشگاه ما چادر برای نمایشگاه سنتون 106، 108 و 109 ارائه شده است. در مورد ورزش ها، ما محصولات خود را به جام جهانی 2007 فیفا، المپیک 2008 پکن (از جمله رویداد قایقرانی المپیک در چینگدائو)، مسابقات فرمول یک در سال 2009 در سنگاپور، بازی های ملی 2009 در شاندونگ، گوانگژو بازی های آسیایی در سال 2010، بازیهای المپیک جوانان سنگاپور در سال 2010، بازیهای 2012 ساحلی آسیا در Haiyang، شاندونگ، مسابقات قهرمانی جوانان فوتبال آسیا در سال 2013، بازیهای المپیک جوانان 2014 و مسابقات قهرمانی تنیس باز Wuhan در سال 2014 و 2015. از CNAS (سرویس اعتبار ملی چین برای ارزیابی انطباق)، از IFAI (صنعت پارچه صنعتی بین المللی) و همچنین گواهینامه TUV، گواهینامه کیفیت CE و گواهینامه ISO2000. علاوه بر این، علامت تجاری T & C TENT ما به عنوان "علامت تجاری مشهور گوانگدونگ" رتبه بندی شده است. ما به چادر های زیبای و کیفیت اطمینان می دهیم. چادر T & C از طریق تلاش های دقیق فضای شگفت انگیزی ایجاد می کند.

تاریخ

T & C Tent Co.، Ltd.، در سال 2005 تاسیس شد که یک شرکت بزرگ چادر است که متخصص در طراحی، تولید، فروش و اجاره چادر های بزرگ است. حالا ما بیش از 500 نفر پرسنل داریم و یک گروه طراحی، یک اداره تولید، یک اداره بازاریابی، یک گروه مهندسی و یک انبار انباری تشکیل داده ایم. گیاه ما دارای یک فضای طبقه 23000 متر مربع در ناحیه Nansha، گوانگژو است و از دسترسی آسان به حمل و نقل هوایی، دریایی و زمین برخوردار است. علاوه بر این، کسب و کار ما در بیش از 20 استان و شهرستانها در سراسر کشور در دسترس است، و محصولات ما به 76 کشور در خاورمیانه، آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، اتریش، آفریقا، اروپا، و جنوب شرقی آسیا و غیره فروخته شده است

سرویس

1. ما یک گارانتی یک ساله برای همه محصولات فروخته شده ما ارائه می دهیم. در دوره گارانتی، ما باید رایگان در محل تعمیر ارائه. در عین حال، ما در صورت شرایط زیر خدمات پرداختی ارائه خواهیم داد.
A. خسارت ناشی از رفتار مصنوعی یا پدیده طبیعی غیر قابل مقاومت؛
B. خرابی یا آسیب به دلیل عملیات نادرست؛
C. خرابی یا آسیب به دلیل تغییر، تجزیه و جمع آوری محصولات.
2. پس از دریافت اطلاعیه تعمیر، ما ظرف هفت روز کاری به سایت می رسیم و مشکل را حل می کنیم.
3. کاربر ممکن است از طریق تلفن پس از فروش سؤالات فنی مرتبط را مشورت کند و یک راه حل قطعی دریافت کند. خدمات کسب و کار

تیم ما

شرکت ما بیش از 500 پرسنل دارد و یک گروه طراحی، اداره تولید، یک اداره بازاریابی، یک گروه مهندسی و یک انبار انبارداری را تاسیس کرده است. گیاه ما دارای یک فضای طبقه 23000 متر مربع در ناحیه Nansha، گوانگژو است و از دسترسی آسان به حمل و نقل هوایی، دریایی و زمین برخوردار است. علاوه بر این، کسب و کار ما در بیش از 20 استان و شهرستانها در سراسر کشور در دسترس است، و محصولات ما به 76 کشور در خاورمیانه، آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، اتریش، آفریقا، اروپا، و جنوب شرقی آسیا و غیره فروخته شده است.

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Mr. Ben
تلفن : 18026425562
فکس : 86-020-39048997
حرف باقی مانده است(20/3000)
Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->